YEMEK KURSLARI

AÇMA BÖREK KURSU

Börek açmanın hiç te gözünüzde büyütecek bir şey olmadığını bu derste daha iyi anlayacaksınız.

AKDENIZ MUTFAĞI KURSU

Akdeniz her ülkesinden biraz biraz lezzet alıp soframıza koyuyoruz. Mutfak kültürünün en güçlü olduğu sahil kabul edilen Akdeniz Mutfağı Kursumuz workshop şeklinde Atölye'de

ALMAN PASTASI-MOZAİK-BROWNİ

Tatlı konusunda uzman olan Avusturya, Almanya gibi ülkelerden en özel deneyimler

ANTAKYA MUTFAĞI

Böyle kaç kentimiz, yöremiz var. Nasıl bir malzeme kullanma tekniği, nasıl bir malzeme bolluğu, insanın aklı almıyor.

BALIK VE DENİZ ÜRÜNLERİ KURSU

Denizden babam çıksa yerim diyenlerin kursu. Karides, kalamar, böcek, levrek, çipura, somon ,ahtapot yemekleri..

BURGER KURSU

Farklı Burger deneyimlerinin yanında, bir Burger tabağının gerçek sunum örneklerini birlikte deneyeceğiz.

CHEESECAKE KURSU

Frambuazlı, Çilekli, Çikolatalı, Balkabaklı, Karamelli, Kestaneli, Limonlu vb. bir çok çeşitten oluşan Cheesecake Kursumuz, İleri Pastacılık Kursumuzun üçüncü aşamasıdır.

CUPCAKE KURSU

Birbirinden renkli ve farklı lezzetlerle dolu Cupcake'lerimizi hep beraber tadacağız...

ÇİKOLATA KURSU

Serin sulardan kızgın karamele, kafanı çevir bitter, kafanı çevir akan çikolata şelalesi, fındık, fıstık, ganaj, fonda my way -frank sinatra.

ÇİKOLATALI PASTA KURSU

İleri Pastacılık Kursumuzun ikinci dersi olan Çikolatalı Pasta Kursu, 4 saat sürmekedir.

DETAYLI PASTACILIK KURSU

Pastayla daha fazla ilgilenmek ve hobiden daha fazlasını isteyenler için...

DETOKS KURSU

Sağlıklı yaşam için gerekli besin kaynakları neler? konu sadece zayıflamak mı yoksa sağlıklı yaşam mı? birlikte tartışarak ve uygulayarak işleyeceğiz.

EGE OTLARI VE YÖRESEL MUTFAK

Bütün ders boyunca Ege otları üzerinde durulacak ve aynı zamanda Ege Mutfağına giriş yapılacaktır. Ege'de zeytinin ve Zeytinyağının önemi üzerinde durularak keyifli geçecek 2 saat sizi bekliyor.

EKMEK PİŞİRME

Temel besin kaynaklarından ekmeğin yapılış aşamalarını bir bir irdelediğimiz bu ders için sizi uyaralım. "Dikkat kilo aldırır"

ET PİŞİRME KURSU

Et pişirmenin önemini hepimiz biliyoruz. Peki bunu sanata dökmek istemez miyiz? Et pişirme derecelerinden, 3. sınıf bir etin ne kadar lezzetli olabileceğini gösteren bol proteinli bir kurs

EV YEMEKLERİ KURSU

Sulu yemekten vazgeçemeyen ve yenisini yapmak isteyen ya da evinde daha farklı tatlar arayanlar için Ev Yemekleri Kursumuz herkesin damak keyfine dokunuyor.

FRANSIZ MUTFAĞI KURSU

Tereyağı nasıl, nerede, ne kadar , ne için kullanılır. Bu soruların cevabını emin olun ki Fransız Mutfağında bulabilirsiniz.

GAZİANTEP MUTFAĞI

Türk Mutfağı'nın en görkemli ve çeşitli mutfaklarından biri olan Gaziantep Mutfağı lezzetli yemekleri ve özel tatlılarıyla Atölye'de...

İLERİ MUTFAK EĞİTİMİ

Eh artık yemek pişirmeyi az çok öğrenmiş durumdasınız. İlerlemek istiyor, daha zor ve içeriği zengin yemekler pişirmek istiyorsunuz.

İLERİ PASTA KURSU

Ayrıca dekor, modelleme ve detaylı pastacılık konusunda bilgi edinme sahibi oluyoruz. Cupcake kurslarımız günübirlik workshop'larda verilmektedir.

İTALYAN MUTFAĞI KURSU

İtalyan Mutfağı'nın sadece makarnadan ibaret olmadığını hep beraber göreceğiz. İtalyan Mutfağı dersleri -keşke bitmesin diyeceğiniz- 4 hafta boyunca haftada 1 günlük bir kurs..

KARADENİZ MUTFAĞI

3-4 saate yakın tek günlük wrokshop şeklinde işlenen Karadeniz Mutfağı kursumuz Keyifli yemekleri ve tatlılarıyla Atölye'de...

KURABİYE KURSU

Temel Pastacılık Dersimizin ilk kursu olan Kurabiye Kursumuzda, birbirinden farklı Kurabiyeler yapıyoruz. Kurs saatimiz yaklaşık 3 saat.

MACARON KURSU

"Mutluluğun en renkli hali" Macaron Kursu'nda birbirinden renkli küçük tatlılar yaparken Macaron'un hikayesinde bambaşka düşünceler yakalayacağız.

MAYALI HAMURLAR KURSU

Temel Pastacılık Kursumuzun ikinci aşaması olan Mayalı Hamurlar Kursumuz yaklaşık 3 saate yakın sürmektedir.

MEYVELİ PASTA KURSU

4 Saatlik kursumuzda her kusiyerimiz eğitmen doğrultusunda kendi Meyveli Pastalarını yaparlar.

MEZE VE ZEYTİNYAĞLILAR

78 çeşit meze, 57 çeşit zeytinyağlı yemek arasından seçtiklerimizle keyifli bir 3 saat vaad ediyoruz.

OSMANLI SARAY MUTFAĞI

30 çeşide yakın çorba, şerbet, kuzu, dana ,tavuk etleri, zeytinyağlı, hamur işi yemekleri + 4 hafta + bol soğan + salça + kuru yemiş ve kuru meyveler ..

PİZZA KURSU

Kursiyerlerimiz isteklerine göre farklı Pizzalar yapabiliyor ve farklı deneyimler elde edebiliyorlar.

PRATİK YEMEK KURSU

Hiç vakti olmayan çalışanlar için öğrenciler ve bekarlar için kısa zamanda yapılabilecek oyalamayan sağlıklı, lezzetli ve gurur duyabileceğiniz yemekler.

SUSHİ KURSU

Sushi kursumuz tek oturumluk bir workshop olarak verilir. Sınırsız sushi'den sonra geri kalanları evdekilere de tattırmak üzere götürüyoruz :)

ŞEKER HAMURLU KURABİYE

Tam anlamıyla bir terapi ve görsel şölen yaşayacağımız Şeker Hamurlu Kurabiye kursumuz Atölyede...

ŞEKER HAMURLU PASTA KURSU

Şeker Hamurlu Pasta Kursumuz, İleri Pastacılık Kurslarımızdan en son olan ve bir o kadarda yaratıcılık isteyen kurslarımızdan biridir. Kurs süremiz 4-5 saati bulabiliyor.

ŞEKER HAMURU MODELLEME

Yaratıcılığını Hamura dökmek isteyenlerin kursu.

TART, TURTA, KİŞ KURSU

Bu kursumuz tam anlamıyla bir üçlemeden oluşuyor. Bu müthiş lezzetleri 3 saate yakın bir sürede hep beraber deneyimleyerek öğreniyoruz.

TEMEL MUTFAK EĞİTİMİ

Yemeği çok seven, seçici, hatta yarı gurme ama bıçak tutmayı bilmeyenleri kursu.

TEMEL PASTA KURSU

Çikolatalı - cevizli kurabiyeler, yulaflı cookie, profiterol, mayalı simit, tulumba tatlısı, Linzer turtası, domatesli fesleğenli kiş ve bundan daha fazla tadına doyamadığımız lezzetleri birlikte yapıyoruz.

TEX-MEX MUTFAĞI

Fajita, taco, salsa, guacomole, churros ne demek? Yoksa yanlışlıkla İspanyolca kursuna mı geldik :) Büyük market raflarında rahatlıkla bulabileceğiniz malzemelerle hazırlanan, ev ortamında yapıp partiliyebileceğiniz pratik ve egzotik bir mutfak.

UZAKDOĞU MUTFAĞI KURSU

Uzakdoğu kursumuz özel eğitmenimiz tarafından 4 haftalık program olarak sunulmaktadır. Dileyen öğrencilerimiz tek derslik workshop şeklinde eğitim alabilir.

VEJETERYAN MUTFAĞI KURSU

Anti-Stodge anlayışını, yani ağır yağlı yemekler yemeğe karşı bir anlayışla yola çıkıyor vejeteryan kursumuz.